Kaip pasirinkti sau tinkamus segmentinius vartus?

Segmentiniai vartai parenkami pagal angos išmatavimus ir sąramos aukštį. Vartų išmatavimai skirstomi į standartinius ir nestandartinius. Žemiau pateiktame paveikslėlyje nurodyti matmenys, pagal kuriuos parenkami vartai.

Jei anga dar projektuojama, optimaliausias angos aukštis kainos ir praktiškumo atžvilgiu yra 2125 mm arba 2250 mm. Dauguma lengvųjų automobilių nesiekia 2 metrų aukščio.

Video: Kaip išsirinkti garažo vartus ir pavarą (Hormann pataria)

angos ismatavimai

Kaip montuojasi segmentiniai vartai?

Žiūrėti paveikslėlį žemiau. Vartų begiai (1) glaudžiami prie angos iš pastato vidaus prie sąramos ir angokraščių. Segmentai statomi tarp bėgių. Bėgių viršutinė dalis tvirtinasi prie lubų arba sienų (pagal situaciją). Šiuo atveju bėgiai pritvirtinti prie sienų. Žiūrint nuo angos, viršutiniai bėgiai tvirtinasi dviejose linijose. Pirma tvirtinimo linija yra maždaug 1000 mm atstumu nuo angos, o antra linija yra apskaičiuojama: vartų aukštis + 470 mm. Tose vietose turi būti sustiprintos lubos.

vartų montavimas

Koks terminas?

Terminas skiriasi nuo vartų išmatavimų, spalvos ir kitų parametrų.

Kaip prižiūrėti vartus?

Vartai nereikalauja įpatingos priežiūros. Per metus vieną kartą nuvalyti gumas, sutepti ratukus tam skirtuose taškuose. Sumontavus vartus montuotojas gali pademonstruoti eigą. Tepti bėgių, spyruoklių negalima.

Kokia suteikiama garantija?

Garantija standartiškai suteikiama dviem metam. Garantija nesuteikiama jei vartai arba variklis sugenda dėl neteisingos eksploatacijos. Daugiau informacijos apie garantiją Jums suteiks Hormann atstovai, taip pat detalesnės informacijos galite rasti apsilankę Hormann internetinėje svetainėje www.hormann.lt.

Kas yra bėgių uždengimas ThermoFrame?

ThermoFrame tai yra papildoma įranga, kuri padidina vartų šilumos izoliaciją. Šis bėgių uždengimas yra juodas ir montuojasi prie standartiškai visada esančių baltų Hormann šoninių bėgių ir vartų viršutinės dalies. Jis sulaiko iki 15% daugiau šilumos. Kadangi vartų šilumos izoliaciją lemia ne tik segmentų šilumos izoliacija, bet ir bėgių, ThermoFrame rekomenduojamas siekiant maksimaliai padidinti garažo šilumos izoliaciją.