Hörmann: Saugumas, Apsauga, Šiluma, Ilgaamžiškumas, Komfortas, Dizainas


SAUGUMAS JUMS

pirstaiJungtinėse Amerikos Valstijose  2007 metais atlikti tyrimai (http://www.garagedoorchildsafety.com/injury_report.html) parodė, kad didžiausias traumų susijusių su garažo vartais skaičius yra dėl dviejų priežasčių:

1.Galūnių prispaudimas (7557 atvejai).
2.Nukritusių vartų padarytos traumos (2102 atvejai).

Hörmann vartai yra suprojektuoti ir pagaminti taip, kad būtų galima išvengti galimybės prisispausti galūnes. Vartų segmentai ir bėgiai yra sumodeliuoti siekiant eliminuoti traumos galimybes. Hörmann vartų saugumas yra užtikrinamas ir vaikams, jie neturi galimybių  prisispausti galūnių.

spyruokleHörmann pašalino vartų užkritimo galimybę:

  • pagamindama iš kokybiško metalo sustiprintas spyruokles;
  • sukurdama „spyruoklė-spyruoklėje” sistemą.  Tai yra jei spyruoklė nutrūksta, viduje esanti kita spyruoklė laiko vartus ir neleidžia jiems nukristi.
  • vartams užsidarinėjant variklio apsaugos sistema pajutusi kliūtį, pakelia vartus apie 40 cm. Todėl yra išvengiamas atsitiktinis žmonių ar daiktų prispaudimas.

APSAUGA NUO ĮSILAUŽIMO

Galite ramiai miegoti, žinodami, kad įsigijote Hörmann vartus. Patentuota technologija užfiksuoja vartų pavaros uždarytą padėtį taip, kad jų nepavyktų pakelti. Pavara sukomplektuota su specialiu kabliu, kuris vartams užsidarius automatiškai užsikabina. Dėl šios Hörmann patentuotos technologijos ir pačios pavaros rotoriaus pasipriešinimo jėgos vartai tampa saugesni už kitų prekinių ženklų siūlomus vartus.

Svarbu: nauja BiSecurity pavarų sistema visada keičia siunčiamą pultelio kodą. Jokie pašaliniai vagių kodų skaitytuvai negalės panaudoti nuskaityto Jūsų pultelio išsiųsto kodo, kad atidarytų vartus, nes kodas bus pasikeitęs.

Kadangi Jūs ir Jūsų šeima namie norite jaustis saugūs, visose Hörmann ThermoPro duryse serijinės gamybos metu įmontuojami keliagubi užraktai. ThermoPro durų vyrių pusė užfiksuota trimis fiksavimo kaiščiais. ThermoPro Plus durys vyrių pusėje apsaugotos nuo išlaužimo ištisine apsaugine juosta. Taip Hörmann užtikrina savo klientų apsaugą nuo įsilaužimų.


ŠILUMOS IZOLIACIJA

Dauguma gamintojų nurodo vartų arba durų šiluminę izoliaciją neįskaičiuojant vartų bėgių arba durų staktos. Jei atsižvelgiama į šiuos komponentus, galutinė šiluminė izoliacija stipriai pasikeičia.

Hörmann produktai yra tikrinami laboratorijose, siekiant užtikrinti šio rodiklio tikslumą. O kadangi vartų segmentų storis neįvardina, iš kokio tankio (kiek sveria kubinis metras) medžiagos yra pagamintas segmento vidus, segmento storis tik dalinai įtakoja šilumą.

vartu charakteristikos

Taip pat Hörmann siūlo papildomą bėgių profilį ThermoFrame. Juodas profilis apdengia baltus bėgius ir padidina vartų šilumos izoliaciją iki 15%.

Hörmann durų šilumos izoliacija, priklausomai nuo tipų ir įstiklinimų, ir yra išmatuojama atskirai.


ILGAAMŽIAI DURYS IR VARTAI

Ilgalaikiai bandymai realiomis sąlygomis užtikrina, kad serijiniai gaminiai bus gerai suprojektuoti ir atitiks Hörmann kokybę. Vartai ir pavaros yra gaminamos pačioje bendrovėje ir yra visiškai suderintos, patikrintos ir nekelia grėsmės. Tai užtikrina puikias technines savybes ir išskirtinę kokybę. Hörmann  suteikia 10 metų garantiją visiems segmentiniams vartams ir 2 metų garantiją Hörmann pavaroms (plačiau apie garantiją http://www.hormann.lt/index.php?id=29668)

Vartai gaminami iš kokybiškų medžiagų ir yra apsaugoti nuo korozijos ar dažų atsilupimo. Speciali apsauginė bėgių pėda apsaugo nuo mūsų drėgnam klimatui būdingo- bėgių rūdijimo.

Hörmann išlaiko atsargines detales mažiausiai 10 metų. Tad jei oficiali vartų konstrukcija pasikeis, nuo to laiko net po 10 metų būsite ramūs žinodami, kad vartų detalių gausite lengvai.


KOMFORTO SPRENDIMAI

Naujausia BiSecurity sistema ne tik keičia dažnį, bet ir turi grįžtamąjį ryšį. Penkių mygtukų pultelio vidurinis mygtukas parodo vartų padėtį, todėl nereikia bėgti prie garažo vartų ir žiūrėti ar jie tikrai uždaryti.

Iki 50 % didesnis atidarymo greitis su „SupraMatic“ pavaros mechanizmu ir Hörmann segmentiniais vartais taupo jūsų laiką ir sumažina nelaimingų atsitikimų riziką, ypač intensyvaus eismo gatvėse. Pakilimo greitis 22 cm/sek.

Lengvas pavaros atjungimas dingus elektrai.

Durų slenkstis vartuose yra tik 5 mm aukščio


DIZAINĄ KURIATE PATYS

Hörmann vartai ir durys turi didelį pasirinkimą. Segmentų lentelių tipas, spalva, įspaudimo raštas, medžio dekoras. Viską renkatės Jūs. Daugiau informacijos segmentinių vartų kataloge.